Hjälp oss att bli bättre – få en månad gratis medlemskap

av Langd.se • 10.06.2026
Vad tycker du om Langd.se? Nu har du chansen att påverka och som tack får du en månad gratis medlemskap.

Vad tycker du om Langd.se? Nu har du chansen att påverka och som tack får du en månad gratis medlemskap.

Vi vill göra Langd.se ännu bättre och behöver din hjälp! Svara på vår årliga läsarenkät, det tar bara tre minuter.

Som tack får du en hel månad gratis medlemskap på Langd.se. Redan medlem? Vi förlänger ditt medlemskap med en månad – du behöver inte göra någonting.

Dessutom har du chansen att vinna en av fyra startplatser till Marcialonga eller Jizerská50. Alla medlemmar som svarar på enkäten och har varit medlemmar sedan den 1 juni är med i dragningen om en eftertraktad startplats till ett av dessa klassiska lopp. Vinnarna dras efter att enkäten stängts den 12 juni och kontaktas via mail.

Enkäten tar ungefär tre minuter att svara på och du kan bara svara på enkäten en gång. Sista dag att svara på  är 12 juni 2026.

Svara på enkäten här!

Show sharing buttons

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

MEST LÄSTA

  • 1

    FIS ändrar regler – kan hämma stornationerna

    by Ingeborg Scheve/Maja Eriksson
    11.05.2026
  • 1

    Vasaloppet skärper teknikkontroller

    by Maja Eriksson
    04.02.2026
  • 1

    Tre tips för säkrare rullskidträning

    by Ingeborg Scheve
    11.05.2026
  • 1

    Överlägsna segrar i Stig Classics

    by Maja Eriksson
    04.05.2025
  • 1

    Hjälp oss att bli bättre – få en månad gratis medlemskap

    by Langd.se
    10.06.2026

Fler artiklar

  • Cykling för skidåkare: Ett värdefullt verktyg för sommarträningen

    Cykling kan vara ett bra komplement till den grenspecifika träningen när det görs på rätt sätt. Expert delar med sig av varför skidåkare på alla nivåer bör överväga att lägga till det i sin sommarträning.
    av Venla Rantala/Leandro Lutz
    12.06.2026
  • Tävlingsprogram för Svenska Spel Summer Tour 2026

    av Maja Eriksson
    12.06.2026
  • Stannar kvar i Norge: ”En flytt kostar mycket kraft”

    av Maja Eriksson
    11.06.2026
  • Förlorade valet med en röst – FIS-presidenten avgår

    av Kjell-Erik Kristiansen
    11.06.2026
  • Därför vill dom kasta FIS-presidenten Johan Eliasch

    av langd.se
    10.06.2026